Uzraksti mums
- Gribu saņemt jaunumus un īpašos piedāvājumus
Nosūtīt jautājumu
Uzdot jautājumu
Jaunumi

Tirdzniecības vieta centrālajā tirgū!

26. septembris, 2019

Izbaudiet nedaudz salda prieka un padariet dienu sātīgāk ar visu iemīļotām smalkmaizītēm un pīrādziņiem.

Vēlāmies paziņot, ka paviljonā Zaļais Tirgus, kas atrodas centrālajā tirgū, klientu ērtībām ir atvērta un darbojas mūsu tirdzniecības vieta (Nr.59), kur pircējiem tiek piedāvāts iegādāties gardu un svaigi ceptu produkciju par pieejamām cenām.

Tirdzniecības vietā ir pieejama visa Dvinska Plus ražotā produkcija: no saldiem konditorejas izstrādājumiem līdz kulinārijai. Ir vērts atzīmēt, ka piedāvājumu klāsts ir plašs (pārdošanā gan saldās, gan sāļās cepumu, maizīšu, kēksiņu, kliņģeru un pīrādziņu veidi). Sortiments arvien tiek pilnveidots un nepārtraukti papildinās, izmēģinot jaunas receptes un pilnveidojot jau labi zināmās.

Tirdzniecības vietas formāts piedāvā arī sekojošu iespēju: iegādāties mūsu beķerejas produkciju līdzi ņemšanai vai nobaudīt uz vietas pie aromātiskas kafijas tases vai cita dzēriena. Tāpat ir iespēja veikt individuālo pasūtījumu saviem īpašajiem notikumiem (svētku kliņģeri, cienasts svētku galdam, mini pīrādziņi utt.). 

Priecāsimies Jūs redzēt paviljonā Zaļais Tirgus (Cietokšņa iela 60) tirdzniecības vietā Nr.59. Izbaudiet nedaudz salda prieka un padariet dienu sātīgāk ar visu iemīļotām smalkmaizītēm un pīrādziņiem.

Darba laiks: Pr.-Sv. 7:00-16:00.

Kopīgot: