Uzraksti mums
- Gribu saņemt jaunumus un īpašos piedāvājumus
Nosūtīt jautājumu
Uzdot jautājumu

Par mums

Mūsu kompānija

SIA „Dvinska plus” vēsture sākās 2000.gadā. Tajā laikā tas bija mazs cehs ar ļoti nelielu darbinieku skaitu. Nedroši pirmie soļi, niecīgs sortiments, nenozīmīgās uzvaras un vēl ievērojamāki zaudējumi.Tagad SIA „Dvinska plus” – tā ir vieta, kur profesionālas zināšanas un iemaņas savstarpēji savijas ar ilggadējo pieredzi, veidojot jauno, neatkārtojamo, vajadzīgo.

SIA „Dvinska plus” – tā ir vieta, kur katru dienu tiek izvirzīti jauni uzdevumi, pieņemti riskanti lēmumi un visam pāri - pārliecība savā veiksmē. Ticiet - tikai tā tiek sasniegtas jaunas virsotnes. SIA „Dvinska plus” ir fokusēta uz rezultātu sasniegšanu. Mēs uzstādām sev augstus mērķus un pakāpeniski ejam uz to realizāciju. Nesteidzoties, bet pārliecinoši, drosmīgi metām izaicinājumu grūtībām.

Mūsu „rozīnīte”

Mēs atšķiramies ar plašu sortimentu, unikālām receptēm, meistaru roku darbu, kuri dāvina bagātīgo garšu aromātus un saldus mirkļus. Ar SIA „Dvinska plus” rīta kafija būs vēl garšīgāka, ciemošanās pie draugiem vēl aizrautīgāka, bet vakari ģimenes lokā vēl saldāki. SIA „Dvinska plus” aicina: „Izbaudi pats un uzcienā citus!”.

Misija / vērtības

Mūsu misija – uzņēmuma darbības nozīme un kopīgs galvenais mērķis, kas vieno visus darbiniekus. To definējam šādi:
Ražot kvalitatīvu produkciju par pieejamām cenām un lai tā atbilstu patērētāju vēlmēm.

Mūsu vērtību sistēma atspoguļo mūsu orientierus, pavada ikdienas darbā un ir principu kopumus, kurus nepieciešams stingri ievērot, lai sasniegtu vēl labākus rezultātus. Mūsu vērtības – tas ir tas, ar ko mēs atšķiramies no konkurentiem un tas dara mūs pārākus patērētāju acīs.

Kopīgot:

Mūsu vērtības

Veiksmes pamats

Zināšanas, noteikumu ievērošana, apvienošanās kopīgam mērķim, tas viss kopumā veidoja mūs par veiksmīgu uzņēmumu, uzticīgu sadarbības partneri un favorītu patērētāju acīs. Mēs atklājām veiksmes noslēpumus un spējām tos sasniegt.

Savstarpēja uzticība un cieņa

Augstas kvalitātes produkcija

Optimālas cenas

Sortimenta atjaunošana

Uzticība savam darbam

Vēlme pilnveidoties